• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ONE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ONE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ONE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ONE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft OneNote Document Format Microsoft

Co to jest plik ONE?

Plik ONE to dokument utworzony przez program OneNote, opracowany przez firmę Microsoft. Zawiera jedną lub więcej sekcji, które przechowują jedną lub więcej stron. Pliki ONE mogą zawierać tekst, zdigitalizowane pisma i obiekty wklejone z innych aplikacji, takich jak obrazy, rysunki i pliki audio / wideo.

Plik ONE jest głównym plikiem skojarzonym z OneNote. Podczas tworzenia nowego notesu w programie jeden plik jest tworzony automatycznie i automatycznie zapisywany podczas pracy. Po otwarciu pliku ONE interfejs zawiera stronę, w której można wstawić tekst, obrazy, rysunki, kształty, tabele i linki. Możesz również zsynchronizować ONE plików w chmurze, aby ich aktualizować na wszystkich urządzeniach.

OneNote jest dostarczany z systemem Windows 10 i jest dołączony do pakietu Microsoft Office. Jest też dostępny dla komputerów MacOS, Windows Phone, Androida i iOS. Celem programu jest umożliwienie dokonywania wpisywanych lub odręcznych notatek, które można udostępnić innym użytkownikom.

Jak otworzyć plik ONE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ONE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ONE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ONE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ONE

Inne problemy z plikiem ONE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ONE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ONE:

  • plik ONE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ONE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ONE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ONE
ONE do PDFONE do DOCONE do DOCXONE do MHTONE do XPS