• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik OMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OtsAV Media Library Information Format Ots Labs

Co to jest plik OMX?

Plik informacji o mediach wykorzystywany przez oprogramowanie audio firmy Ots. Zawiera dane analizy dźwięku dla odpowiedniego pliku .WAV lub .MP3. Zazwyczaj tworzony, gdy plik audio jest importowany do biblioteki mediów OtsAV.

Każdy plik OMX jest zapisywany w tym samym folderze co skojarzony plik audio. Plik OMX zawiera informacje o pliku audio, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik OMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OMX

Inne problemy z plikiem OMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OMX:

  • plik OMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik