• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik OMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Office Manager Pro Document Archive Krekeler

Co to jest plik OMP?

Baza danych utworzona za pomocą pakietu Office Manager, ogólnego przeznaczenia, konfigurowalnego systemu zarządzania bazą danych. Obsługuje katalogowanie danych i automatyczne indeksowanie dokumentów. Umożliwia szybki dostęp do dokumentów systemu Windows.

Pliki OMP są zapisywane w standardowym formacie bazy danych, który może zostać otwarty przez program Microsoft Access.

Jak otworzyć plik OMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OMP

Inne problemy z plikiem OMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OMP:

  • plik OMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik