• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik OMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OMake Object Format OMake

Co to jest plik OMO?

Plik obiektu stworzony przez OMake Build System, podobny do programu make zainstalowanego w większości systemów Unix. Zawiera wyjście z funkcji OMake.

Oprogramowanie OMake jest dostępne w wersjach Unix, Windows i Mac OS X.

Jak otworzyć plik OMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OMO

Inne problemy z plikiem OMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OMO:

  • plik OMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik