• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Orbit Downloader Download List Format Orbit Downloader

Co to jest plik OLT?

Plik utworzony przez Orbit Downloader, menedżera pobierania plików. Zawiera listę linków do pobrania (adresy URL). Można je wyeksportować, aby udostępnić je innym, którzy mogą zaimportować listę, wybierając Plik i rarr. Importuj listę plików do pobrania ... Z menu aplikacji.

Jak otworzyć plik OLT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLT

Inne problemy z plikiem OLT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLT:

  • plik OLT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik