• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14PREF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14PREF. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14PREF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14PREF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook 2011 For Mac Preferences Format Microsoft

Co to jest plik OLK14PREF?

Plik utworzony przez program Outlook for Mac, program pocztowy po raz pierwszy opublikowany w pakiecie pakietu Office 2011 dla komputerów Macintosh. Zawiera preferencje programowe, które mogą określać ustawienia kompozycji i czytania. Zapisane i czytane automatycznie przez oprogramowanie.

Pliki OLK14PREF są zapisywane w następującym katalogu w systemie Mac OS X: [użytkownik] / Dokumenty / Dane użytkownika Microsoft Office / Tożsamości pakietu Office 2011 / Podstawowa identyfikacja / Rejestry danych / Preferencje /

Jak otworzyć plik OLK14PREF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14PREF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14PREF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14PREF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14PREF

Inne problemy z plikiem OLK14PREF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14PREF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14PREF:

  • plik OLK14PREF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14PREF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14PREF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik