• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14NOTE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14NOTE. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14NOTE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14NOTE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Outlook Note Format Microsoft

Co to jest plik OLK14NOTE?

Plik utworzony przez Microsoft Outlook 2011, program służący do zarządzania pocztą elektroniczną i kalendarzem. Zawiera notatkę, która została utworzona przy użyciu sekcji Notatki programu Outlook. Zapisuje formatowanie notatek oraz tekst pisany. Służy do przechowywania notatek osobistych i biznesowych zarejestrowanych przez użytkownika.

Użytkownicy zazwyczaj nie otwierają plików OLK14NOTE bezpośrednio, ponieważ program Outlook automatycznie zapisuje je i zarządza nimi. Są zapisywane w podkatalogach następującego katalogu: [użytkownik] / Dokumenty / Dane użytkownika Microsoft Office / Tożsamości pakietu Office 2011 / Podstawowa identyfikacja / Rejestry danych / Wiadomości /.

Ponieważ pliki OLK14NOTE są zapisywane w zastrzeżonym formacie, najlepiej są one wyświetlane w programie Outlook. Mimo że są one zapisywane przy użyciu formatowania binarnego, zawierają także zwykłe fragmenty tekstu, które można wyświetlać za pomocą edytora tekstowego.

Jak otworzyć plik OLK14NOTE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14NOTE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14NOTE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14NOTE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14NOTE

Inne problemy z plikiem OLK14NOTE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14NOTE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14NOTE:

  • plik OLK14NOTE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14NOTE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14NOTE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik