• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14MSGSOURCE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14MSGSOURCE. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14MSGSOURCE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14MSGSOURCE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook 2011 For Mac Message Source Format Microsoft

Co to jest plik OLK14MSGSOURCE?

Plik danych utworzony przez program Outlook dla komputerów Macintosh, program poczty elektronicznej wydany po raz pierwszy w pakiecie pakietu Office 2011. Zawiera wszystkie dane źródłowe wiadomości e-mail dla wiadomości, do których odwołuje się plik .OLK14MESSAGE. Wczytywany podczas wyświetlania określonej wiadomości e-mail.

Podczas przechowywania zawartości OLK14MSGSOURCE plików OLK14MSGSOURCE pliki OLK14MESSAGE przechowują informacje o nagłówku. Podczas przeglądania listów wiadomości e-mail są zapisywane dane w plikach OLK14MESSAGE, a podczas koncentrowania się na konkretnej wiadomości e-mail dane w pliku OLK14MSGSOURCE są ładowane. Pozwala to na wydajniejsze działanie oprogramowania.

Jak otworzyć plik OLK14MSGSOURCE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14MSGSOURCE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14MSGSOURCE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14MSGSOURCE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14MSGSOURCE

Inne problemy z plikiem OLK14MSGSOURCE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14MSGSOURCE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14MSGSOURCE:

  • plik OLK14MSGSOURCE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14MSGSOURCE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14MSGSOURCE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik