• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14MESSAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14MESSAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14MESSAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14MESSAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook 2011 For Mac Message Format Microsoft

Co to jest plik OLK14MESSAGE?

Plik wiadomości e-mail utworzony przez program Outlook 2011, program poczty elektronicznej i kalendarza dla komputerów Mac. Zawiera informacje nagłówka wiadomości e-mail, ale nie zawiera zawartości wiadomości e-mail, przechowywanych w osobnym pliku .OLK14MSGSOURCE. Umożliwia programowi przeglądanie przeglądu wiadomości podczas przeglądania poczty e-mail.

Podczas pobierania nowego e-maila program Outlook automatycznie tworzy lokalne kopie wiadomości e-mail w plikach OLK14MESSAGE. Pliki te są przechowywane w podkatalogach katalogów użytkowników [użytkownika] / Documents / Microsoft User Data / Office 2011 / tożsamości głównej / danych / wiadomości /.

Pliki OLK14MESSAGE można otworzyć ręcznie, klikając dwukrotnie. Mimo że są przechowywane w zastrzeżonym formacie, można czasem wyświetlać fragmenty tekstu w plikach wiadomości przy użyciu edytora tekstowego, takiego jak Apple TextEdit.

Jak otworzyć plik OLK14MESSAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14MESSAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14MESSAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14MESSAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14MESSAGE

Inne problemy z plikiem OLK14MESSAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14MESSAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14MESSAGE:

  • plik OLK14MESSAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14MESSAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14MESSAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik