• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14CONTACT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14CONTACT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14CONTACT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14CONTACT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook 2011 For Mac Contact Format Microsoft

Co to jest plik OLK14CONTACT?

Plik utworzony przez program Microsoft Outlook dla komputerów Mac, program pocztowy znany wcześniej pod nazwą Entourage. Zawiera informacje dotyczące kontaktu, takiego jak nazwa, adres e-mail i informacje o firmie. Służy do zapisywania danych kontaktowych wprowadzonych za pośrednictwem interfejsu programu Outlook.

Program Outlook automatycznie zapisuje pliki OLK14CONTACT i użytkownicy nie współdziałają z nimi bezpośrednio. Są zapisywane w podkatalogach następującego katalogu: [użytkownik] / Dokumenty / Dane użytkownika Microsoft Office / Tożsamości pakietu Office 2011 / Podstawowa identyfikacja / Rejestry danych / Kontakty /

Jak otworzyć plik OLK14CONTACT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14CONTACT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14CONTACT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14CONTACT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14CONTACT

Inne problemy z plikiem OLK14CONTACT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14CONTACT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14CONTACT:

  • plik OLK14CONTACT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14CONTACT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14CONTACT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik