• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLK14CATEGORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLK14CATEGORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLK14CATEGORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLK14CATEGORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook 2011 For Mac Category Format Microsoft

Co to jest plik OLK14CATEGORY?

Plik utworzony przez program Microsoft Outlook dla komputerów Mac, aplikacja poczty elektronicznej, która zastąpiła program Microsoft Entourage. Zachowuje kategorię, która może służyć do oznaczania wiadomości e-mail, elementów kalendarza, kontaktów, zadań i notatek. Zawiera nazwę i kolor kategorii wyświetlanej w oprogramowaniu.

Pliki OLKCATEGORY nie są ręcznie otwierane i zapisywane przez użytkownika. Zamiast tego program automatycznie tworzy je i czyta z nich dane kategorii. Są one zapisywane w następującym katalogu w systemie Mac OS X: [użytkownik] / Dokumenty / Dane użytkownika Microsoft Office / Tożsamości pakietu Office 2011 / Główne identyfikatory / Rejestry danych / Podpisy /

Niektóre domyś lne kategorie programu Outlook obejmują rodziny, przyjaciele, wakacje, osoby prywatne i bez kategorii.

Jak otworzyć plik OLK14CATEGORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLK14CATEGORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLK14CATEGORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLK14CATEGORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLK14CATEGORY

Inne problemy z plikiem OLK14CATEGORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLK14CATEGORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLK14CATEGORY:

  • plik OLK14CATEGORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLK14CATEGORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLK14CATEGORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik