• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OLA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OLA. Jeżeli chcesz otworzyć plik OLA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OLA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Online Access Format N/A

Co to jest plik OLA?

Format cyfrowego magazynu "On-line Access". Służy do zapisywania artykułów w czasopismach w formacie pojawiającym się w wersji drukowanej. Zawiera ten sam układ, tekst, obrazy itp. Używany w połowie lat 90., ale został zastąpiony nowszymi formatami, na przykład formatem Zinio (.ZNO).

Jak otworzyć plik OLA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OLA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OLA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OLA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OLA

Inne problemy z plikiem OLA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OLA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OLA:

  • plik OLA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OLA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OLA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik