• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OGF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OGF. Jeżeli chcesz otworzyć plik OGF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OGF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
S.T.A.L.K.E.R. Model Format GSC Game World

Co to jest plik OGF?

Plik modelu 3D używany przez STALKER Gry strzelanki pierwszej osobie. Sklepy 3D oczek i danych animacyjnych. Używany do modeli gier, takich jak postacie, broń, tereny i przedmioty środowiskowe.

STALKER Wykorzystuje silnik X-Ray, który został opracowany przez GSC Game World, twórców firmy STALKER

Jak otworzyć plik OGF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OGF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OGF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OGF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OGF

Inne problemy z plikiem OGF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OGF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OGF:

  • plik OGF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OGF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OGF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik