• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Template Format Microsoft

Co to jest plik OFT?

Szablon wiadomości e-mail używany przez program Microsoft Outlook, popularny klient poczty e-mail dla systemu Windows. Zawiera wstępnie sformatowany układ, który można wykorzystać do tworzenia niestandardowych wiadomości o podobnym wyglądzie. Może również zostać zapisany jako formularz "Outlook", który zawiera skrypt, który działa, gdy plik jest otwarty.

Aby utworzyć plik OFT, najpierw otwórz i zmień nową wiadomość. Następnie wybierz "Zapisz jako" z menu Plik. Kliknij przycisk "Zapisz jako typ:" i wybierz "Szablon Outlooka (* .OFT)".

Jak otworzyć plik OFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OFT

Inne problemy z plikiem OFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OFT:

  • plik OFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik