• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OFR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OFR. Jeżeli chcesz otworzyć plik OFR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OFR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OptimFROG Encoded Audio OptimFROG

Co to jest plik OFR?

Plik audio kompresowany przez OptimFROG, bezstratną aplikację kompresji dźwięku, która została po raz pierwszy wprowadzona w 2001 roku. Zapisuje dźwięk w formacie zastrzeżonym, który nie jest powszechnie obsługiwany przez standardowych odtwarzaczy multimedialnych.

Jak otworzyć plik OFR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OFR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OFR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OFR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OFR

Inne problemy z plikiem OFR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OFR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OFR:

  • plik OFR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OFR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OFR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik