• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik OFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe PostScript Font Description Format Melco

Co to jest plik OFM?

Plik z haftem zapisany w specjalnym formacie haftu Melco. Zawiera instrukcje szycia do szycia grafiki na kawałku tkaniny, na przykład szmatki lub t-shirt.

Pliki OFM zawierają instrukcje, takie jak umieszczenie igły, kierunek i ruch. Są podobne do plików .DST, ale także obsługują informacje o kolorze. Mogą też zawierać instrukcje dotyczące zmian kolorów.

Format OFM jest obsługiwany przez niestandardową usługę haftowania Zazzle, o ile projekt nie zawiera więcej niż dziesięciu kolorów.

Jak otworzyć plik OFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OFM

Inne problemy z plikiem OFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OFM:

  • plik OFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik