• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik OFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DEC 3D Object File Format N/A

Co to jest plik OFF?

Format bazujący na ASCII używany do opisu obiektów 3D. Definiuje zbiory płaskich wielokątów i wierzchołków tworzących powierzchnię obiektu.

Każdy plik OFF zaczyna się od słowa kluczowego "OFF". Kolejna linia zawiera liczbę wierzchołków, twarzy i krawędzi modelu. Vertices i twarze są wyświetlane z współrzędnymi x, y, z, po jednym w wierszu.

Jak otworzyć plik OFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OFF

Inne problemy z plikiem OFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OFF:

  • plik OFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik