• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OEB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OEB. Jeżeli chcesz otworzyć plik OEB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OEB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Open EBook Format QSX

Co to jest plik OEB?

Kopia zapasowa bazy danych e-mail programu Outlook Express utworzona przez Kreator kopii zapasowej programu Outlook Express. Tworzy kompletną kopię zapasową wszystkich plików programu Outlook Express, w tym kont, tożsamości, wiadomości e-mail, załączników, książek adresowych, reguł wiadomości, list zablokowanych nadawców i podpisów.

Jak otworzyć plik OEB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OEB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OEB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OEB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OEB

Inne problemy z plikiem OEB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OEB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OEB:

  • plik OEB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OEB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OEB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik