• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OEACCOUNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OEACCOUNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OEACCOUNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OEACCOUNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Mail Account Settings Format Microsoft

Co to jest plik OEACCOUNT?

Plik konta XML utworzony przez program Poczta systemu Windows, program poczty elektronicznej dołączony do systemu Microsoft Windows Vista i Windows 7. Zawiera dane konta w formacie XML, takie jak nazwa konta, adres e-mail, adres serwera poczty elektronicznej, informacje o połączeniach, zaszyfrowane hasła i preferencje. Wygenerowane, gdy tworzy się nowe konto e-mail lub kanału informacyjnego.

Pliki OEACCOUNT znajdują się w następującym katalogu: [użytkownik] AppDataLocalMicrosoftWindows Mail

"Poczta systemu Windows" zawiera pliki OEACCOUNT jako "konto {ID} .Oceaccount", gdzie "ID" to unikatowy identyfikator wygenerowany dla konta użytkownika.

Jak otworzyć plik OEACCOUNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OEACCOUNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OEACCOUNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OEACCOUNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OEACCOUNT

Inne problemy z plikiem OEACCOUNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OEACCOUNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OEACCOUNT:

  • plik OEACCOUNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OEACCOUNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OEACCOUNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik