• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ODO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ODO. Jeżeli chcesz otworzyć plik ODO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ODO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ICUBE Online Operating System Write Document Format iCUBE Network Solutions

Co to jest plik ODO?

Dokument utworzony przy użyciu programu Write, programu operacyjnego online (OOS) służącego do tworzenia dokumentów tekstowych. Zawiera tekst, formatowanie strony i inne obiekty i style dokumentów. Służy do przechowywania dokumentów pisanych w środowisku OOS.

OOS to aplikacja, która emuluje środowisko systemu operacyjnego Windows w przeglądarce sieci Web. Umożliwia użytkownikom dostosowywanie indywidualnych środowisk komputerów stacjonarnych i udostępnianie plików innym użytkownikom.

Jak otworzyć plik ODO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ODO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ODO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ODO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ODO

Inne problemy z plikiem ODO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ODO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ODO:

  • plik ODO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ODO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ODO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik