• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ODM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ODM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ODM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ODM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org OpenDocument Global Text Document Format OverDrive

Co to jest plik ODM?

Skrót pliku multimedialnego do pliku znajdującego się w Rezerwacie bibliografii cyfrowej, na przykład książce audio, e-książce lub pliku muzycznym. Przetwarzane przez konsolę multimedialną OverDrive, która pobiera rzeczywisty plik multimedialny po otwarciu pliku ODM.

Jak otworzyć plik ODM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ODM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ODM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ODM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ODM

Inne problemy z plikiem ODM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ODM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ODM:

  • plik ODM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ODM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ODM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ODM
ODM do PDF