• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik OCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oceanic DataPool Format Oceanic Consulting Corporation

Co to jest plik OCC?

Plik używany przez Oceanic Consulting Corporation (OCC) do komercyjnych badań morskich i inżynierii arktycznej. Zapisuje tablicę DataPool, która może być analizowana przy użyciu zestawu narzędzi OCC dla Matlaba. Używany wewnętrznie przez dział analizy danych OCC.

Jak otworzyć plik OCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OCC

Inne problemy z plikiem OCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OCC:

  • plik OCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik