• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OC5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OC5. Jeżeli chcesz otworzyć plik OC5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OC5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenCanvas 5 Event Format Portalgraphics

Co to jest plik OC5?

Plik utworzony przez openCanvas 5, darmowy program rysowania, który umożliwia nagrywanie i odtwarzanie pociągnięć rysunkowych. Zapisuje zdarzenia skoku używane do tworzenia rysunku, dzięki czemu może być automatycznie redystrybuowany ponownie w programie.

openCanvas używa plików .OCI do zapisywania obrazów utworzonych w oprogramowaniu.

Jak otworzyć plik OC5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OC5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OC5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OC5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OC5

Inne problemy z plikiem OC5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OC5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OC5:

  • plik OC5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OC5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OC5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik