• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OC3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OC3. Jeżeli chcesz otworzyć plik OC3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OC3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenCanvas 3 Event Format Portalgraphics

Co to jest plik OC3?

Plik utworzony przez program openCanvas 3, który umożliwia nagrywanie i odtwarzanie zdarzeń udarowych. Zapisuje nagranie zdarzeń udarowych, które miały miejsce w celu utworzenia obrazu. Nie zapisuje samego obrazu, który jest przechowywany w pliku .OCI.

Inne pliki zdarzeń zawierają odpowiednio pliki .OC4 i .OC5 dla wersji 4 i 5 oprogramowania. Pliki OC3 mogą być nadal otwarte w programie openCanvas 5.

Jak otworzyć plik OC3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OC3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OC3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OC3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OC3

Inne problemy z plikiem OC3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OC3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OC3:

  • plik OC3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OC3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OC3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik