• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik OBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Openbox Theme Format Openbox

Co to jest plik OBT?

Plik motywu używany przez Openbox, menedżera okien otwartych dla środowiska GNOME i KDE Linux. Zapisuje ustawienia krawędzi okna, menu, pasków przewijania i innych elementów wizualnych. Zawiera rozmiary, kolory, czcionki i style tekstowe. Służy do dostosowywania wyglądu okna.

Motywy globalne Openbox są przechowywane w katalogu / usr / share / theme /. Lokalne motywy użytkownika są zapisywane w [user] /. Lokalne / share / themes / lub [user] /.

Jak otworzyć plik OBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OBT

Inne problemy z plikiem OBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OBT:

  • plik OBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik