• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik OAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenSimulator Archive Format N/A

Co to jest plik OAR?

Archiwum utworzone przez OpenSimulator, znane także jako "OpenSim", open source 3D serwer aplikacji, służący do tworzenia środowisk wirtualnych dostępnych w sieci. Zawiera "prims" lub elementy oraz wszystkie dane o zasobach niezbędne do pełnego załadowania terenu, tekstury obiektów i ich inwentarza na innym systemie.

Pliki OAR mogą zostać utworzone za pomocą polecenia "save oar [filename]" z konsoli regionów i można je załadować przy użyciu polecenia "load oar [filename]".

Jak otworzyć plik OAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OAR

Inne problemy z plikiem OAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OAR:

  • plik OAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik