• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NXG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NXG. Jeżeli chcesz otworzyć plik NXG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NXG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ESite Builder NXG Web Page Format Motorola

Co to jest plik NXG?

Strona internetowa utworzona za pomocą narzędzia eSite Builder NXG, środowiska tworzenia stron internetowych, które udostępnia interfejs WYSIWYG ("co jest dostępne") do tworzenia i aktualizowania stron sieci Web. Zazwyczaj zbudowany z szablonu NXG firmy Builder eSite.

Jeśli adres internetowy kończy się ".Nxg", strona prawdopodobnie jest hostowana na serwerze z programem eSite Builder.

Motorola eSite Builder NXG nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik NXG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NXG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NXG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NXG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NXG

Inne problemy z plikiem NXG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NXG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NXG:

  • plik NXG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NXG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NXG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik