• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Express News Message Format Microsoft

Co to jest plik NWS?

Plik utworzony przez program Poczta systemu Windows Live (i Outlook Express), klient poczty elektronicznej i wiadomości dla systemu Windows. Zapisuje wiadomości z grup dyskusyjnych i jest zwykle zapisywana razem z plikami .EML. Służy do przechowywania lokalnych buforowanych kopii postów w subskrypcjach grup dyskusyjnych.

Jak otworzyć plik NWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NWS

Inne problemy z plikiem NWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NWS:

  • plik NWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik