• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NVRAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NVRAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NVRAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NVRAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware VM BIOS State Format VMware

Co to jest plik NVRAM?

Plik danych maszyny wirtualnej (VM) wykorzystywanej przez oprogramowanie do wirtualizacji VMware. Zapisuje stan BIOSu VM. Zapisane jako część zbioru plików zawierających VM. Nie należy ręcznie otwierać ani edytować, ponieważ dane są obsługiwane przez oprogramowanie.

Jak otworzyć plik NVRAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NVRAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NVRAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NVRAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NVRAM

Inne problemy z plikiem NVRAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NVRAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NVRAM:

  • plik NVRAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NVRAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NVRAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik