• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Creative Labs Nomad Voice Format Creative Labs

Co to jest plik NVF?

Plik audio głosowy nagrany przy użyciu niektórych odtwarzaczy MP3 Creative Labs. Rejestruje dźwięk w zastrzeżonym formacie plików NOMAD II Voice Format (NVF) firmy Creative, który wykorzystuje modulację addukcyjnego modulatora impulsowego G.721 monochromatycznego (ADPCM). Służy do przechowywania nagrań głosowych, na przykład notatek osobistych, urządzeń Creative.

Pliki NVF mogą być odtwarzane w iTunes lub przy użyciu oprogramowania NOMAD II Manager firmy Creative.

Jak otworzyć plik NVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NVF

Inne problemy z plikiem NVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NVF:

  • plik NVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik