• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NV2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NV2. Jeżeli chcesz otworzyć plik NV2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NV2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NewViews 2 Accounting Data Format Q.W. Page Associates

Co to jest plik NV2?

Plik bazy danych utworzony przez NewViews 2 (zwany także NV2), program Windows przeznaczony do księgowości. Zapewnia informacje finansowe firmy, takie jak płace, wydatki, przychody i transakcje. Służy do przechowywania i śledzenia danych księgowych firmy.

NewViews 2 jest następującą wersją oryginalnego oprogramowania NewView for DOS (NV1), który został wydany w 1986 roku. Bazy danych NV1, które używają rozszerzenia .NV, mogą być aktualizowane do nowszego formatu NV2.

Jak otworzyć plik NV2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NV2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NV2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NV2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NV2

Inne problemy z plikiem NV2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NV2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NV2:

  • plik NV2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NV2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NV2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik