• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUV. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MythTV NuppelVideo Video Format N/A

Co to jest plik NUV?

Plik wideo utworzony w formacie NuppelVideo, powszechnie używanym przez darmowy program do rozrywki domowej MythTV. Często zawiera film nagrany z strumienia wideo.

Pliki NUV można konwertować na pliki .MKV, .AVI lub .MP4 za pomocą mythnuv2mkv. Odtwarzacz VLC i odtwarzacz multimedialny MPlayer mogą odtwarzać filmy NUV.

Jak otworzyć plik NUV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUV

Inne problemy z plikiem NUV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUV:

  • plik NUV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik