• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Traveler Server Config Format IBM

Co to jest plik NTS?

Plik konfiguracyjny używany przez program Lotus Notes Traveler, program synchronizujący dane programu Lotus Notes z komputerami stacjonarnymi i komórkowymi. Zawiera informacje wymagane do nawiązania połączenia z serwerem Lotus Notes Traveler. Zapisano w formacie XML i zawiera identyfikator użytkownika, nazwę hosta, numery portów, ścieżkę serwletu i inne dane.

Domyślnym plikiem NTS jest bootstrap.Nts . Może on zostać zainstalowany na serwerze Traveler w katalogu Domino Web server, który znajduje się w "Domino data directory" dominohtml raveler ootstrap ootstrap.Nts. "

Jak otworzyć plik NTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NTS

Inne problemy z plikiem NTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NTS:

  • plik NTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik