• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NTH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NTH. Jeżeli chcesz otworzyć plik NTH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NTH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Series 40 And 60 Theme Format Nokia

Co to jest plik NTH?

Plik NTH zawiera motyw służący do dostosowywania wyglądu telefonu komórkowego Nokia Series 40. Zawiera obrazy tła, ikony, dzwonki i inne niestandardowe opcje. Pliki NTH są tworzone przy użyciu aplikacji Nokia Series 40 Theme Studio.

Pliki NTH są rozprowadzane w formacie skompresowanym .ZIP. Dlatego można zmienić ich rozszerzenie na ".Zip" i otworzyć je za pomocą dowolnego narzędzia do Zip-dekompresyjnego.

Jak otworzyć plik NTH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NTH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NTH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NTH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NTH

Inne problemy z plikiem NTH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NTH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NTH:

  • plik NTH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NTH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NTH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik