• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSV. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nullsoft Winamp Video Format Nullsoft

Co to jest plik NSV?

Format strumienia wideo w formacie kontenera opracowany przez firmę Nullsoft. Służy do przesyłania strumieniowych plików wideo przez Internet, takich jak kanały wideo dla programu Winamp TV. Obsługuje wiele rodzajów kompresji i może zawierać wiele ścieżek audio, napisów dialogowych i innych danych.

Nullsoft streaming audio files korzysta z rozszerzenia .NSA.

Jak otworzyć plik NSV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSV

Inne problemy z plikiem NSV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSV:

  • plik NSV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik