• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NST. Jeżeli chcesz otworzyć plik NST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NoiseTracker Music Module N/A

Co to jest plik NST?

Plik NST jest modułem używanym przez NoiseTracker, bezpłatnym programie do śledzenia dźwięku utworzonym w 1989 roku. Zawiera jeden lub więcej ścieżek dźwiękowych, w tym wzorce notatek i próbek dźwiękowych.

Plik NST jest głównym plikiem skojarzonym z NoiseTracker. Zapisuje moduł, który składa się z próbek dźwiękowych odtwarzanych zgodnie z uwagami w modułach.

NoiseTracker był powszechnie używany przez muzyków gier Amigi do tworzenia muzyki. Amiga była osobistą platformą komputerową wyprodukowaną przez Commodore w latach 80. i 90. XX wieku. NoiseTracker został przerwany i nie jest już dostępny do pobrania. Jeśli masz plik NST, który ma być odtworzony, możesz użyć programu Nullsoft Winamp w systemie Windows.

Jak otworzyć plik NST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NST

Inne problemy z plikiem NST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NST:

  • plik NST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik