• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Title Screen Format Nintendo

Co to jest plik NSCR?

Plik używany przez gry Nintendo DS, takie jak Mario Kart DS. Określa sposób przechowywania obrazów w plikach .NCGR w celu ułożenia grafiki na ekranie tytułowym gry. Zapisuje informacje o położeniu i rotacji dla każdej płytki.

Grafika na ekranie tytułu może być edytowana za pomocą Menedżera kursu MKDS i Dachu Kryształowego 2.

Jak otworzyć plik NSCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSCR

Inne problemy z plikiem NSCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSCR:

  • plik NSCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik