• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSBTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSBTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSBTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSBTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Texture Animation Format N/A

Co to jest plik NSBTA?

Plik używany przez gry wideo Nintendo DS. Zawiera dane określające animację tekstur, na przykład animację podkładu na torze wyścigowym Super Mario Kart. Umożliwia zmianę wyglądu tekstury bez wpływu na geometrię 3D modelu bazowego.

Modele plików (.NSBMD), tekstury (.NSBTX) i animacje postaci (.NSBCA) są również używane przez modele Nintendo DS.

Jak otworzyć plik NSBTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSBTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSBTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSBTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSBTA

Inne problemy z plikiem NSBTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSBTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSBTA:

  • plik NSBTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSBTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSBTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik