• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSBMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSBMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSBMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSBMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Game 3D Model Format N/A

Co to jest plik NSBMD?

Model 3D używany przez program Nintendo DS. Może zawierać blok modelu (określony przez "MDL0") i blok tekstur (określony przez "TEX0"). Może również odwoływać się do pliku .NSBTX zawierającego tekstury używane przez model.

Jak otworzyć plik NSBMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSBMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSBMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSBMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSBMD

Inne problemy z plikiem NSBMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSBMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSBMD:

  • plik NSBMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSBMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSBMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik