• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRU. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero UDF CD-ROM Compilation Format Nero

Co to jest plik NRU?

Plik używany przez Nero Burning ROM, program do nagrywania płyt z pakietem Nero Multimedia Suite. Zawiera projekt nagrywania płyt CD i dane potrzebne do nagrania płyty w formacie uniwersalnego formatu dysku (UDF). Służy do tworzenia dysków CD i DVD.

Jak otworzyć plik NRU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRU

Inne problemy z plikiem NRU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRU:

  • plik NRU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik