• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero Mixed-Mode-CD Compilation Format Nero

Co to jest plik NRM?

Plik utworzony przez Nero Burning ROM, program dołączony do pakietu Nero Multimedia Suite. Zawiera dane potrzebne do nagrania płyty CD, która może przechowywać zarówno dane aplikacji, jak i muzykę, którą można odtwarzać na odtwarzaczu CD. Umożliwia użytkownikom tworzenie podwójnych dysków CD.

Jak otworzyć plik NRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRM

Inne problemy z plikiem NRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRM:

  • plik NRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik