• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero UDF/ISO CD-ROM Compilation Nero

Co to jest plik NRC?

Plik dysku utworzony przez Nero Burning ROM, narzędzie do authoringu dysku dołączone do pakietu Nero Multimedia Suite. Zawiera odniesienia do plików wybranych do nagrywania na dysk. Często używany do nagrywania płyt DVD.

Jak otworzyć plik NRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRC

Inne problemy z plikiem NRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRC:

  • plik NRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik