• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRB. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero CD-ROM Boot Compilation Format Nero

Co to jest plik NRB?

Kompilacja płyt CD-ROM używana przez Nero Burning ROM, program dołączony do pakietu Nero Multimedia Suite. Zapisuje dane potrzebne do utworzenia rozruchowego dysku CD-ROM. Służy do nagrywania dysków startowych działających przed załadowaniem systemu operacyjnego.

Jak otworzyć plik NRB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRB

Inne problemy z plikiem NRB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRB:

  • plik NRB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik