• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik NOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual FoxPro Documenting Wizard List N/A

Co to jest plik NOW?

Dokument tekstowy zawierający ważne informacje o aktualizacji programu lub oprogramowania. Może zawierać instrukcje instalacyjne lub listę nowych funkcji w aktualizacji. Często nazywa się "readme.Now".

Jak otworzyć plik NOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NOW

Inne problemy z plikiem NOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NOW:

  • plik NOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik