• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NOTEBOOK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NOTEBOOK. Jeżeli chcesz otworzyć plik NOTEBOOK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NOTEBOOK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMART Notebook Format SMART Technologies

Co to jest plik NOTEBOOK?

Plik NOTEBOOK to notebook stworzony przez oprogramowanie SMART Notebook, który pozwala nauczycielom tworzyć dynamiczne materiały z wykładów w klasie. Może zawierać notatki, diagramy, obrazy, audio i wideo. Pliki NOTEBOOK są używane do przechowywania i udostępniania cyfrowych notatek lekcyjnych nauczycielom i studentom.

Pliki notebooków można otwierać za pomocą aplikacji Notebook Express, aplikacji przechowywanej w witrynie SMART Technologies, która działa w przeglądarce internetowej. Mogą być również otwierane za pomocą standardowego oprogramowania SMART Notebook.

Pliki NOTEBOOK zastąpiły starsze pliki .XBK w celu włączenia bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak interoperacyjność.

Jak otworzyć plik NOTEBOOK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NOTEBOOK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NOTEBOOK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NOTEBOOK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NOTEBOOK

Inne problemy z plikiem NOTEBOOK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NOTEBOOK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NOTEBOOK:

  • plik NOTEBOOK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NOTEBOOK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NOTEBOOK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik