• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NML. Jeżeli chcesz otworzyć plik NML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Traktor Collection Format Native Instruments

Co to jest plik NML?

Plik używany przez Traktor, aplikację do miksowania DJ, służącą do tworzenia miksów audio. Zapisuje playlistę użytkownika w formacie XML. Zawiera listę artystów, wydawców, etykiet, gatunków, utworów, próbek i zestawów remiksów. Nie zawiera żadnego faktycznego pliku próbki dźwięku, ale zamiast nich zawiera odniesienia do nich.

Pliki NML są przydatne do przełączania się między różnymi listami podczas tworzenia różnych miksów.

Jak otworzyć plik NML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NML

Inne problemy z plikiem NML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NML:

  • plik NML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik