• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik NMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NaviComputer Map Format NaviComputer

Co to jest plik NMAP?

Format mapy używany przez NaviComputer, program mapy dla systemu operacyjnego Windows Mobile. Można tworzyć za pomocą programu NaviMapper, programu Windows dołączonego do programu NaviComputer.

Pliki NMAP mogą być konwertowane na inne formaty map przy użyciu Mobile Atlas Creator.

Jak otworzyć plik NMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NMAP

Inne problemy z plikiem NMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NMAP:

  • plik NMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik