• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NM3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NM3. Jeżeli chcesz otworzyć plik NM3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NM3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Navitel Navigator 5.0 Map Format Navitel

Co to jest plik NM3?

Plik mapy używany przez oprogramowanie nawigacyjne Navitel 5.0 lub późniejszy. Zastępuje plik .NM2 używany przez poprzednie wersje Navitel Navigator. Zawiera dane map takie jak drogi, punkty orientacyjne, współrzędne GPS, geografia fizyczna i inne funkcje mapy.

Navitel jest używany głównie w Europie Wschodniej i Rosji. Niektóre funkcje obejmują grafiki 3D i aktualizacje ruchu w czasie rzeczywistym.

Jak otworzyć plik NM3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NM3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NM3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NM3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NM3

Inne problemy z plikiem NM3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NM3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NM3:

  • plik NM3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NM3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NM3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik