• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Space Engine Nebula Model Format Space Engine

Co to jest plik NM?

Plik używany przez Space Engine, silnik do symulacji przestrzeni 3D. Zapisuje model mgławicy, czyli chmury gazowej w kosmosie. Służy do renderowania mgławicy podczas symulacji przestrzeni kosmicznej. Znajduje się w katalogu / cache / models / nebulae / katalogu instalacji kosmosu.

Jak otworzyć plik NM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NM

Inne problemy z plikiem NM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NM:

  • plik NM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik