• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NLTRACK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NLTRACK. Jeżeli chcesz otworzyć plik NLTRACK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NLTRACK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NoLimits Roller Coaster Track Format Mad Data

Co to jest plik NLTRACK?

Zapisuje dane ścieżki dla roller coaster utworzonego za pomocą programu NoLimits, programu symulacyjnego roller coaster. Zawiera modele ścieżek 3D, materiały torowe i kolejkowe oraz dane fizyczne, takie jak informacje na temat tarcia, przyspieszania i hamowania.

Jak otworzyć plik NLTRACK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NLTRACK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NLTRACK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NLTRACK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NLTRACK

Inne problemy z plikiem NLTRACK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NLTRACK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NLTRACK:

  • plik NLTRACK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NLTRACK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NLTRACK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik